Ing. Bc. Lucie Hladká

Ing. Bc. Lucie Hladká

realitní makléřka

Jihomoravský kraj

Volat

Jmenuji se Lucie Hladká a jsem realitní makléřka s mnohaletou zkušeností v oboru. Studovala jsem stavařinu, což mi pomohlo najít svůj životní směr v realitách. Již od střední školy mě fascinovaly reality - sledovala jsem průběh trhu, jak se mění ceny nemovitostí, jaké jsou trendy a jak makléři pracují.

Svou kariéru v realitách jsem zahájila v roce 2014 ve špičkové realitní kanceláři RE/MAX a později jsem se stala samostatnou makléřkou. V roce 2020 jsem se s velkým nadšením a pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, která je pro mě absolutní špičkou v České republice. Tato spolupráce mi umožňuje sledovat aktuální legislativu i trendy, zaměřovat se na inovace a využívat sofistikovaných technologií.

Jsem držitelkou nejvyššího možného stupně vzdělání pro makléře v ČR - CRM ISO, kterým disponuje pouze malé procento makléřů. Mým cílem je poskytovat svým klientům profesionální služby na základě mých zkušeností, odborných znalostí a s podporou svých kolegů i celého týmu.

Působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat nebo pronajímat nemovitosti. Vzhledem k mé praxi a kontaktům v oboru, dokážu pomoci i s prodejem v jiných lokalitách ČR.

Ve volném čase hledám inspiraci v přírodě, audioknihách, veselé hudbě nebo v rozhovorech s úspěšnými osobnostmi. Ráda se učím od nejlepších a neustále se snažím zlepšovat své dovednosti.

Kromě toho, mám ráda sluníčko, teplo a odpočinek u vody. Právě tyto chvíle mi dodávají energii a uvolňují mysl, abych mohla být ještě lepší realitní makléřkou a plně se věnovat svým klientům.

Pokud hledáte makléřku, která si zakládá na spolehlivosti, zkušenostech a lidském přístupu, a která neustále rozšiřuje své znalosti v rámci spolupráce se špičkovou značkou JUSTO, ráda Vám nabídnu své služby.

Videa o tom, jak pracuji, na co si dát pozor, živá vysílání apod naleznete i na níže uvedených odkazech:

Youtube

Facebook

Těším se na spolupráci s vámi a na splnění Vašich realitních snů.

Lucie Hladká


MLČOCH reality, partner Justo